Стандартні рахунки

Читати російською

У будь-якій сфері діяльності без вдосконалення своїх навичок та набуття досвіду неможливо досягти бажаних перемог. Аналогічна ситуація і в області трейдингу - спекулянти повинні покращувати свою торгівлю, переходячи на більш високий професійний рівень.

Промацавши грунт на центових рахунках від RoboForex і набравшись досвіду, трейдери можуть переходити до більш серйозної роботи на ринку Форекс. В якості оптимальної площадки може виступити стандартний рахунок, розроблений фахівцями компанії для початківців і тих, у кого вже є досвід торгівлі на Форекс.

Торговий рахунок Pro

Даний тип рахунку є найпопулярнішим серед усіх діючих клієнтів компанії, а все завдяки оптимальним торговим умовам. Йому віддають перевагу як новачки, так і професійні трейдери.

Торгівля здійснюється на таких платформах, як MetaTrader 4, MetaTrader 5, мобільних додатках даних платформ для iOS і Android, cTrader, а також веб-термінал. Відкрити торговий рахунок можна в таких валютах, як USD, EUR, GOLD.

Мінімальний депозит

Для старта необхідно поповнити рахунок мінімум на 10 USD / 10 EUR.

Котирування та тип виконання ордерів

Котирування розширене (5 знаків після коми). Тип виконання - ринковий і залежить від поточної ситуації на ринку.

Спреди та додаткові комісії

Додаткові комісії не передбачаються, тільки стандартний спред, який є плаваючим від 1,3 пункту по основним торговим інструментам (валютна пара EUR/USD). А ось максимальний розмір кредитного плеча складає 1:2000. Виняток становить лише cTrader, тут розмір кредитного плеча не може перевищувати 1:500.

Мінімальний обсяг ордера

Мінімальний заставу за операцію становить 0,01.

Валютні пари

Клієнти, які обрали для роботи даний тип торгового рахунку, мають можливість скористатися широким спектром активів, серед яких 36 валютних пар, метали, CFD на US акції, CFD на індекси, CFD на нафту.

Рівень Stop Out

Stop Out настає при досягненні рівня 20%.

Також клієнтам компанії, які обрали цей тип рахунку, доступні такі програми, як Profit Share бонус, «Cashback (Rebates)», Класичний бонус на депозит до 120%.

Характеристика торгових умов рахунку

Для того, щоб виявити переваги та недоліки торгівлі на рахунку, не зайвим буде відмітити його особливості, зібравши основні показники:

Показник Pro
Мінімальний депозит 10 USD / 10 EUR
Спред Плаваючий, від 1,3 пп
Комісія відсутня
Котирування Розширене
Максимальне кредитне плече 1:2000 (1:500 для cTrader)
Тип виконання ордерів Market Execution
Мінімальний обсяг ордера (лотів) 0,01
Максимальний обсяг ордера (лотів) 500
Торгові платформи MT4/5, cTrader, Web Trader, cTrader Web
One-Click Trading Так
Рівень Stop Out 20%
Swap-Free рахунок Так
Безкоштовне виведення коштів Так

Зупинивши свій вибір на стандартному рахунку, перед трейдером відкриваються широкі можливості для вдосконалення своєї торгової тактики, відточування навичок і отримання заповітного прибутку.

Центові рахунки Стандартні рахунки ECN рахунки