Повідомлення про ризики

Перш, ніж Ви приступите до торгівлі на фінансових ринках, ви повинні врахувати, що торгівля валютою, акціями або іншими інвестиційними продуктами має ринковий характер і завжди пов'язана зі значним ступенем ризику. В результаті різних фінансових коливань ви можете не тільки значно примножити свій капітал, але й повністю його втратити.

Усі відвідувачи сайту повинні чітко усвідомлювати всі можливі наслідки таких ризиків, знати специфіку, правила та норми, які регламентують використання інвестиційних продуктів, в тому числі й корпоративних заходів, що призводять до серйозної модифікації базових активів. Кожному відвідувачу необхідно завжди пам'ятати про особливі ризики і фактори, що впливають на динаміку зміни валютних курсів і вартість інвестиційних продуктів. У число таких ризиків входять зниження ліквідності, різкі зміни (скачки) цін, висока волатильність і форс-мажорні обставини.

Перед тим, як відкрити реальний рахунок у будь-якого брокера, детально вивчіть Клієнтську угоду і Регламент торгових операцій брокера, а також базові принципи і правила роботи на фінансових ринках.

Нагадуємо вам, що тільки Ви, а не брокери несете відповідальність за збитки, які сталися в результаті форс-мажорних обставин.